Komunikat dot. Podlodowego Grand Prix OKS w Przemyślu

Kapitanat Sportowy przy Okręgu PZW w Przemyślu organizuje w ramach Mistrzostw Okręgu zawody z cyklu GRAND PRIX - PODLODOWE 2011.

Indywidualny i drużynowy Mistrz Okręgu w dyscyplinie podlodowej wyłaniany jest z klasyfikacji rozgrywanych imprez z cyklu "GRAND PRIX OKRĘGU" (zgodnie z ZOWSK) - wręczenie Pucharów, medali i dyplomów w każdej z kategorii nastąpi po cyklu zawodów.

Grand Prix składać się będzie z cyklu 3- zawodów jednoturowych 3 sektorowych 3-godzinnych. Zbiórka na zawodach każdorazowo o godz. 8:00. Drużyna składa się z 3 zawodników (istnieje możliwość zmiany osobowej w drużynie z tym,że zawodnik w cyklu zawodów może reprezentować tylko jedną drużynę), prawo startu mają też zawodnicy indywidualni. Obowiązują zgłoszenia pisemne na CYKL ZAWODÓW z wpisowym 10 zł za każdą turę z przeznaczeniem na ciepły posiłek do dnia 21.01.2011 r.

Zgłoszenia mogą dokonywać Kluby, Koła jak również zawodnicy indywidualnie - przy zgłoszeniu obowiązuje wpisowe, które można przesłać na

konto  bankowe Okręgu:
Bank Zachodni WBK SA I O/Przemyśl

lub wpłacić w Biurze Z.O.

Terminy zawodów:

I TURA - 23 stycznia 2011 r. na zbiorniku "BABIONKA" w Jarosławiu (zbiornik główny)

II TURA - 30 stycznia 2011 r. na zbiorniku ZEK Radymno (od strony miasta)

III TURA - 6 lutego 2011 r. na zbiorniku Nr. I -  ZEK Ostrów  k/Przemyśla

Zawody rozgrywane będą zgodnie z “Zasadami Organizacji Wędkarskiego Sportu Kwalifikowanego” zatwierdzonymi Uchwałą Nr 33 ZG PZW z dn.27.03.2010.

- Zgodnie z w/w „Zasadami...” każdy zawodnik musi być wyposażony na zawody podlodowe w linkę o długości minimum 10 m, przywiązaną w pasie, zakończoną rzutką lub drążkiem, w związku z czym Zarządy Kół zobowiązane są do wyposażenia swoich zawodników w odpowiednie linki, brak takiego zabezpieczenia spowoduje niedopuszczenie zawodnika do zawodów.

Ze względu na warunki pogodowe ( grubość lodu ) zawody mogą zostać przełożone lub odwołane, w związku z czym prosimy Koła zainteresowane wzięciem udziału w zawodach o śledzenie strony internetowej OKS lub kontakt tel. 666 864 762 w dn. 21.01.2011r. w celu upewnienia się, czy zawody się odbędą!!