Komunikaty - archiwum

Komunikat w sprawie możliwości przeprowadzania zawodów wędkarskich

Komunikaty | 2021-04-19 | Publikujący: Okręg PZW w Przemyślu

W związku z ograniczeniami prawnymi Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii oraz znacznym wzrostem zachorowań na Covid-19, a co za tym idzie z perspektywą lockdownu całego kraju, Zarząd Okręgu PZW w Przemyślu oraz Okręgowy Kapitanat Sportowy z przykrością informuje, że nie będą organizowane żadne zawody wędkarskie, nie będą wydawane zgody na ich organizację a co za tym idzie Biurowo ZO nie będzie przyjmować rozliczeń za organizację zawodów do oficjalnego stanowiska o przywróceniu możliwości organizacyjnych.

Obecnie na terytorium Rzeczpospolitej dozwolone jest organizowanie współzawodnictwa sportowego tylko dla sportu zawodowego - organizowanego poprzez odpowiednie związki sportowe,( PZW nie jest związkiem sportowym tylko stowarzyszeniem z działalnością sportową).

Na podstawie informacji z ZG PZW i GKS – zamieszczonej na stronie internetowej odwołane zostały wszystkie zawody GPP i MP do końca kwietnia.

Kolejny komunikat o przywróceniu bądź przydłużeniu zakazu ok. 15 kwietnia po oficjalnym komunikacie na stronie GKS PZW po aktualizacji terminu krajowego.

Zarząd Okręgu

PZW w Przemyślu