Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Plansze edukacyjne „Ryby Polski” - Najpopularniejsze gatunki

Aktualności | 2011-10-17 | Publikujący: Zarząd Główny PZW

Uprzejmie informujemy, że Rada ds. młodzieży ZG PZW przesłała do Okręgów PZW, wykonane na jej zlecenie, plansze edukacyjne „Ryby Polski” - Najpopularniejsze gatunki, jako kolejną, po poradniku „ABC wędkowania”, niezwykle potrzebną pomoc, niezbędną przy szkoleniu młodzieży wędkarskiej. Wypełnią one kolejną lukę w wachlarzu narzędzi nieodzownych do jej edukacji. Forma graficzna plansz, kolorowy druk oraz ich zawartość merytoryczna pozwolą zapewne na uatrakcyjnienie zajęć z zakresu podstaw wędkarstwa oraz znajomości Regulaminu Amatorskiego Połowu Ryb PZW.

Wraz z tablicami dostarczono elektroniczną ich wersję na płycie CD, co umożliwi atrakcyjne i nowoczesne prowadzenie zajęć z wykorzystaniem środków multimedialnych. W plansze edukacyjne powinny być wyposażone komisje kół PZW, prowadzące egzaminy na kartę wędkarską, co w istotny sposób ułatwi im pracę i pozwoli na szybkie weryfikowanie wiadomości przystępujących do niego przyszłych wędkarzy.

Na zakończenie Rada pragnie podziękować władzom Polskiego Związku Wędkarskiego za popieranie jej starań w działaniach mających na celu stworzenie warunków do stałego dopływu dzieci i młodzieży do Związku. Zapowiadamy także kontynuowanie działań na rzecz wzbogacania warsztatu pracy inspektorów i instruktorów szkolenia młodzieży wędkarskiej oraz inicjowanie korzystnych dla osiągnięcia tego celu rozwiązań organizacyjnych.

 

 

Wiesław Miś

Przewodniczący Rady ds. Młodzieży
Zarządu Głównego PZW

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin