Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Komunikaty

Relacja z zawodów i uroczystości z okazji 70 rocznicy założenia koła PZW Radymno.

Komunikaty | 2017-09-11 | Publikujący: Okręg PZW w Przemyślu

Zapraszamy do fotorelacji z zawodów i uroczystości z okazji  70 rocznicy założenia koła PZW Radymno.


Sobotniego poranka 09.09.2017 do rywalizacji w zawodach spławikowych na Zeku stanęło 40 zawodników, zarówno z naszego koła jak i  z sąsiednich kół.


Zawody przebiegły w bardzo miłej atmosferze towarzyskiej , oprócz rywalizacji o jubileuszowe puchary koledzy wędkarze z pobliskich kół mogli bardziej poznać się oraz nawiązać bliższe kontakty.


Z godziny na godzinę robiło się coraz goręcej i to nie tylko za  sprawą współzawodnictwa, ale i słonecznej pogody. O godzinie 13 sędzia zasygnalizował zakończenie zmagań wędkarskich i przystąpiono do ważenia złowionych ryb. Po chwili znaliśmy wyniki zawodów.


Traf chciał że akurat na jubileuszu naszego Koła na pierwszym miejscu podium stanęli ex aequo dwaj wielokrotni zwycięzcy licznych zawodów: Stanisław Wyczawski razem z Arturem Cwenarem. Ich wynik tego dnia był identyczny co do grama.


Zgodnie z regulaminem miejsce drugi nie zostało więc obsadzone, natomiast  na miejscu trzecim uplasował się Wojciech Hołota z koła Jarosław.


Po ogłoszeniu wyników głos zabrał Prezes koła Radymno Wojciech Kiszka który podziękował wszystkim za przybycie na jubileusz i wzięcie udziału w tych zawodach. Wraz z Prezesem Okręgu Przemyśl Janem Bieniaszem pogratulowali zwycięzcom i wręczyli im pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe.


Mieliśmy także okazje posłuchać zajmującego odczytu o historii Koła Radymno i wędkarstwa autorstwa Roberta Trysły. Natomiast Prezes Okręgu w swoim przemówieniu ocenił pozytywnie pracę obecnego Zarządy Koła, wspomniał i docenił także działaczy poprzednich kadencji. Do gratulacji dołączyli się także koledzy z zaprzyjaźnionych kół PZW.


Po tych miłych wydarzeniach wszyscy zasiedli do stołów, przy, których można było się posilić oraz napić się czegoś chłodnego i w tak miłej atmosferze spędzono kilka godzin.


Przedstawiciele koła PZW Radymno nie spoczywają na laurach, przed nimi wiele pracy, aby dokonania 70 lat nie poszły na marne i aby wysiłek ten mógł służyć następnym pokoleniom radymieńskich wędkarzy.


Zapraszamy także na stronę facebooka koła Radymno gdzie więcej zdjęć.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin