Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Komunikaty

Szkolenie Sędziów oraz Weryfikacja Zdobytych Licencji Sędziowskich

Komunikaty | 2016-12-29 | Publikujący: Okręg PZW w Przemyślu

 

 

 

 

Szkolenie Sędziów oraz Weryfikacja

 

Zdobytych Licencji Sędziowskich

 

W celu Przeprowadzenia Szkolenia/ Weryfikacji; Sędziów Klasy Okręgowej i Podstawowej a jednocześnie wymiany legitymacji na legitymację/licencję.

Nakazuje się Vice Prezesom/Kapitanom Sportowym kół/klubów o zebranie w trybie Pilnym i Przekazanie do Biura Zarządu Okręgu w/w legitymacji do dnia 20.01.2017r. /do legitymacji należy dołączyć aktualne zdjęcie/

Sędziowie, którzy nie dostarczą legitymacji do wymiany utracą uprawnienia zgodnie z ZOWSK PZW. Poprzedni dokument utracił ważność.

UWAGA:
Przypomina się, że zgodnie z Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego PZW sędzia, który nie stawi się do weryfikacji lub nie zaliczy weryfikacji z wynikiem pozytywnym zostanie przeniesiony o jedną klasę niżej, a sędzia klasy podstawowej utraci licencję sędziowską.

Zarządy kół podających kandydatury do zdobyciu licencji sędziego zobowiązane do zgłoszenia swojej kandydatur po wcześniejszej analizie czy będą w stanie zapewnić w przyszłości odpowiednią liczbę sędziowań wymaganych do przedłużenia licencji dla nowych sędziów.

Po zebraniu legitymacji Kolegium Sędziowskie w miesiącu lutym Przeprowadzi Szkolenie/Weryfikację oraz wydanie nowych licencji sędziowskich.

 

Przewodniczący

Kolegium Sędziowskiego

PZW w Przemyślu

Zbigniew Żak

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin