Rada ds Młodzieży ZO PZW w Przemyślu
http://www.337.pzw.org.pl

Komunikaty

MP Kobiet i Młodzieży U25 Hermanowice – Hurko 17-19 września 2021r. Okręg PZW – Przemyśl

Komunikaty | 2021-09-14 | Publikujący: Okręg PZW w Przemyślu

https://www.facebook.com/OkregowyKapitanatSportowyPzwWPrzemyslu/

 

 

 

 

 

 

Lista zgłoszeń

 

Kat. KOBIETY:

  1. Agnieszka Pietrzyk – Okręg Katowice

  2. Marta Gotwald-Białodyga – Okręg Katowice/ Kadra PZW

  3. Bożena Larisch – Okręg Katowice/ Kadra PZW

  4. Magdalena Wieschatka – Okręg Katowice

  5. Anna Kowalczyk – Okręg Sieradz

  6. Mariola Łój – Okręg Poznań

  7. Kornelia Strojek – Okręg Skierniewice

  8. Nikola Biedroń – Okręg Piła

  9. Emilia Łuszczewska – Okręg Białystok

  10. Patrycja Pawlikowska-Borowska – Okręg Elbląg

  11. Joanna Kurzynowska – Okręg Olsztyn

  12. Natalia Janowska – Okręg Wałbrzych

  13. Alicja Długosz – Okręg Wałbrzych

  14. Sylwia Brodzik-Batowska – Okręg Szczecin

  15. Weronika Walczak – Okręg Kalisz

  16. Radosława Bielawska – Okręg Kalisz

  17. Bożena Wnuk – Okręg Piotrków Trybunalski

  18. Malwina Antczak – Okręg Gorzów Wielkopolski

  19. Elżbieta Charytaniuk-Laszuk – Okręg Biała Podlaska

  20. Olga Jagiełło – Okręg Tarnobrzeg

  21. Iwona Dederko – Okręg Częstochowa

  22. Joanna Jarzyńska – Okręg Gdańsk

  23. Kamila Justa-Kowalska – Okręg Gdańsk /Kadra PZW

  24. Dagmara Banucha – Okręg Lublin

  25. Natalia Jabłońska – Okręg Lublin

  26. Anna Kozik – Okręg Jelenia Góra

  27. Joanna Drygas – Okręg Opole

  28. Elżbieta Mach-Piwowar – Okręg Opole

  29. Anna Grzegorzewska – Okręg Przemyśl

  30. Julia Jakubowska – Okręg Zamość

  31. Agnieszka Owczarczuk – Okręg Mazowiecki

  32. Ewelina Bartosiewicz – Okręg Mazowiecki

  33. Magdalena Jasińska – Okręg Mazowiecki

  34. Anna Rogólska-Jurek – Okręg Zielona Góra

  35. Beata Szulczewska – Okręg Zielona Góra

  36. Anna Saduch – Okręg Wrocław

  37. Justyna Kubiak – Okręg Wrocław

Kat. MŁODZIEŻ U25:

  1. Patryk Sujecki – Okręg Sieradz

  2. Daniel Korzuchowski – Okręg Poznań

  3. Jędrzej Paprocki – Okręg Poznań

  4. Patryk Danych – Okręg Skierniewice

  5. Bartosz Iwaniuk – Okręg Białystok

  6. Piotr Wolny – Okręg Bydgoszcz/GPP

  7. Patryk Gołębiowski – Okręg Bydgoszcz

  8. Łukasz Bieniek – Okręg Katowice

  9. Bartosz Pałac – Okręg Katowice/GPP

  10. Patryk Miszczyk – Okręg Tarnobrzeg/Kadra PZW

  11. Bartłomiej Okoń – Okręg Tarnobrzeg

  12. Łukasz Dąbrosiak – Okręg Kielce

  13. Wojciech Niewdana – Okręg Elbląg

  14. Jakub Dabrowa – Okręg Wałbrzych

  15. Mikołaj Kaj – Okręg Kalisz/Kadra PZW

  16. Marcin Wacha – Okręg Opole/GPP

  17. Łukasz Koprak – Okręg Opole/GPP

  18. Arkadiusz Putowski – Okręg Opole

  19. Maciej Milczarek – Okręg Piotrków Trybunalski

  20. Rafał Sobiś – Okręg Gorzów Wielkopolski

  21. Bartosz Korban – Okręg Wrocław

  22. Bartosz Wawerczyk – Okręg Wrocław

  23. Jakub Kowalewski – Okręg Wrocław

  24. Adam Tomrzyński – Okręg Częstochowa

  25. Kacper Gruszka – Okręg Gdańsk

  26. Maciej Maruszak – Okręg Lublin

  27. Tomasz Laszuk – Okręg Lublin

  28. Rafał Szafran – Okręg Bielsko Biała

  29. Bartłomiej Tryba – Okręg Tarnów

  30. Tomasz Kutek – Okręg Kraków

  31. Kamil Sobusiak – Okręg Rzeszów

  32. Mateusz Turek – Okręg Mazowiecki

  33. Jakub Pamięta – Okręg Mazowiecki

  34. Mateusz Bobowski – Okręg Mazowiecki

  35. Bartosz Nysztal – Okręg Mazowiecki

  36. Aleks Kołakowski – Okręg Ciechanów

  37. Paweł Siembida – Okręg Zielona Góra

 

Załączniki

Zdjęcia